Šukačka nevěra žen

Šukačka nevěra žen Nevěra je jedním z nich. Nebo se v některých případech přece jen pochopit dá? Tyto tři ženy jsou si jisté, že zrovna v jejich případě mimomanželský sex omluvit. Častěji se hovoří o mužské nevěře, ale co ta ženská? Proč ženy podvádí své protějšky, i přestože to jsou muži hodní, věrní a milující? Můžeme jen hádat. I když průzkumy mluví zhruba o 40 % nevěrných žen i mužů napříč republikou, skutečnost může být úplně jiná. Češi totiž. Nevěrní bývají muži i ženy. Ale co žene právě ženy do postelí jiných mužů? Kdy mají k nevěře největší sklony a snadno podléhají touze?

Proč jsou ženy nevěrné? Většinou jim nechybí sex, ale spřízněná duše

Šukačka nevěra žen Jen se dobře rozhodněte!

Někteří muži postupem času ve vztahu zapomínají na něžnosti, objímání apod. Jak se k tomu postavit? Přesto má smysl se o uzdravení pokusit, a to bez ohledu na to, jak moc máte nakročeno k rozchodu. Pokud hledáte inspiraci pro vánoční dárky, naše tipy vám mohou pomoci!

Možná jste si mysleli, jak dobrý jste člověk.

Statistiky o nevěře jsou kruté. V Česku 64% ženatých mužů a 42% vdaných žen sáhne po nevěře jako po „řeše ní“ svých partnerských. Častěji se hovoří o mužské nevěře, ale co ta ženská? Proč ženy podvádí své protějšky, i přestože to jsou muži hodní, věrní a milující? Nevěra ale nemusí být známkou skomírajícího a nešťastného vztahu. Důvodů, proč se pro ni muž nebo žena rozhodnou, je hned několik.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail